Medewerkers

Ons vaste onderwijsteam bestaat momenteel uit 11 personen. Daarnaast krijgen we ook nog ondersteuning van een aantal andere personen, zowel vrijwilligers als ook personeel in dienst van schoolvereniging Verion. Met elkaar willen we zorgen voor goed onderwijs dat kinderen helpt ontwikkelen tot zelfbewuste wereldburgers van vandaag en morgen!

Het vaste onderwijsteam
Evelien Krabbe
Directeur directie@kluinveenschool.nl
Hetty Olthuis
Leerkracht Groep 1-2 h.olthuis@kluinveenschool.nl
Christel Bökkerink
Leerkracht Groep 1-2 c.bokkerink@kluinveenschool.nl
Kirsten Hegeman
Leerkracht Groep 3-4 k.hegeman@kluinveenschool.nl
Marga Reimink
Leerkracht Groep 3-4 m.reimink@kluinveenschool.nl
Eline Douma
Leerkracht Groep 5-6 e.douma@kluinveenschool.nl
Yorrick van der Beek
Leerkracht Groep 7-8 y.vanderbeek@verion.nl
José van Putten
Intern begeleider ib@kluinveenschool.nl
José Koppelman
Remedial Teacher en leerkracht groep 8 j.koppelman@kluinveenschool.nl
Jolanda Hoff
Leerkracht j.hoff@kluinveenschool.nl
Bert Veenkant
Invalleerkracht b.veenkant@verion.nl
Ina Bos
Plusleerkracht Kangoeroegroep i.bos@verion.nl
Harry Leverink
Techniekmeester
Maria Muller
Kookjuf m.muller@kluinveenschool.nl