Medewerkers

Ons vaste onderwijsteam bestaat momenteel uit 11 personen. Daarnaast krijgen we ook nog ondersteuning van een aantal andere personen, zowel vrijwilligers als ook personeel in dienst van schoolvereniging Verion. We zijn ook een opleidingsschool. Dat betekent dat we studenten een plek bieden op school om ‘het vak’ te leren, maar ook om samen met ons te leren. Met elkaar willen we zorgen voor goed onderwijs dat kinderen helpt ontwikkelen tot zelfbewuste wereldburgers van vandaag en morgen!

Yorrick van der Beek
Leerkracht Groep 8 y.vanderbeek@verion.nl
Christel Bökkerink
Leerkracht Groep 3 c.bokkerink@kluinveenschool.nl
Dianne Bredenhoff
Leerkracht 6-7 d.bredenhoff@verion.nl
Eline Douma
Leerkracht Groep 4-5 e.douma@kluinveenschool.nl
Kirsten Hegeman
Leerkracht Groep 6-7 k.hegeman@kluinveenschool.nl
Jolanda Hoff
Onderwijs ondersteuner j.hoff@kluinveenschool.nl
Juf Lisa Jaspers
Leraar in Opleiding (LIO) Groep 6-7
José Koppelman
Onderwijsassistent j.koppelman@kluinveenschool.nl
Evelien Krabbe
Directeur directie@kluinveenschool.nl
Harry Leverink
Techniekmeester
Maria Muller
Kookjuf m.muller@kluinveenschool.nl
Hetty Olthuis
Leerkracht Groep 1-2 h.olthuis@kluinveenschool.nl
José van Putten
Intern begeleider ib@kluinveenschool.nl
Marga Reimink
Leerkracht Groep 3 m.reimink@kluinveenschool.nl
Willemieke Scholman
Leerkracht 1/2 w.scholman@verion.nl
Bert Veenkant
Invalleerkracht b.veenkant@verion.nl
Gerrit Jan Voortman
Vrijwilliger