Medewerkers

Ons vaste onderwijsteam bestaat momenteel uit 12 personen. Daarnaast worden we ondersteund door vrijwilligers. We zijn ook een opleidingsschool. Dat betekent dat we studenten een plek bieden op school om ‘het vak’ te leren, maar ook om samen met ons te leren. Met elkaar willen we zorgen voor goed onderwijs dat kinderen helpt zich te ontwikkelen tot zelfbewuste wereldburgers van vandaag en morgen!

Yorrick van der Beek
Leerkracht en Rekencoördinator groep 7/8 y.vanderbeek@verion.nl
Christel Bökkerink
Leerkracht, IPC-coördinator en Hoogbegaafdheidscoördinator groep 3/4 c.bokkerink@kluinveenschool.nl
Eline Douma
Leerkracht en Gedragsspecialist groep 5/6 e.douma@kluinveenschool.nl
Kirsten Hegeman
Leerkracht en Leescoördinator groep 5/6 k.hegeman@kluinveenschool.nl
Jolanda Hoff
Onderwijsassistent groep 1/2 j.hoff@kluinveenschool.nl
José Koppelman
Onderwijsassistent groep 5/6 en groep 7/8 j.koppelman@kluinveenschool.nl
Evelien Krabbe
Directeur directie@kluinveenschool.nl
Harry Leverink
Techniekmeester
Maria Muller
Kookjuf m.muller@kluinveenschool.nl
Rhodé Nijen Twilhaar
Onderwijsassistent groep 3/4 r.nijentwilhaar@verion.nl
Hetty Olthuis
Leerkracht groep 1/2 h.olthuis@kluinveenschool.nl
José van Putten
Intern begeleider ib@kluinveenschool.nl
Marga Reimink
Leerkracht en ICT-coördinator groep 3/4 m.reimink@kluinveenschool.nl
Willemieke Scholman
Leerkracht groep 1/2 w.scholman@verion.nl
Bert Veenkant
Invalleerkracht b.veenkant@verion.nl
Gerrit Jan Voortman
Vrijwilliger